AİLEMİZE KATIL

Günden güne büyüyen ailemize katılın!

Franchise

Franchise

Franchise Fırsatları

  • Franchise fırsatlarımız, başarıya ulaşmak için gereken desteği ve kaynakları sağlar. Uzmanlık alanımızda sizlere yardımcı olan deneyimli bir ekiple birlikte çalışacaksınız.
  • Bizimle işbirliği yapmak, yeni bir işletme başlatmaktan daha az risklidir. Markamızın tanınmışlığı, işletmenizin kurulması ve geliştirilmesi için gerekli olan bütün pazarlama ve eğitim kaynaklarına sahip olmanızı sağlar.
  • Hedeflerinizi, finansal durumunuzu ve işletmenizdeki uzmanlığınızı göz önünde bulundurarak, size en uygun franchise fırsatını sunmak için buradayız. İşletmenizi büyütmek için bize katılın ve başarıya giden yolda bize eşlik edin.
  • Detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bize ulaşarak franchise fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl Başvurulur

Aşağıdaki linke tıklayın ve detayları doldurun. Ekler de Ekler ailesine katılmak için doğru kişi olduğunuza inanırsak sizinle iletişime geçeceğiz.

Sık Sorulan Sorular

Franchise Nedir?

Franchise, bir markanın isim, işletme modeli, marka bilinirliği ve işletme desteği gibi özelliklerini başka bir işletmeciye devrederek işletme modelinin genişletilmesi ve büyütülmesini sağlayan bir işletme modelidir. Franchise sistemi, birçok sektörde kullanılmaktadır ve bu işletme modeli, girişimciler için başarı şansını artırmak için ideal bir yöntemdir.

Franchise Nasıl Çalışır?

Franchise sistemi, bir markanın işletme modelini takip eden bir işletmecinin işletmesini yönetmesi temeline dayanır. Franchise veren, işletme modelini, marka ismini, logosunu ve diğer varlıklarını lisanslamak suretiyle franchise alanlara sunar. Franchise alanlar, belirli bir bölgede veya coğrafi alanda belirli bir işletme modeli izleyerek, belirli bir ücret karşılığında bu markanın franchise hakkını elde ederler. Bu ücret, genellikle belirli bir süre için ödenir ve işletmeciye, işletmelerini yönetmek için gereken tüm araçları ve kaynakları sağlar.

Franchise Avantajları Nelerdir?

Franchise, işletme sahibi olmak isteyenler için birçok avantaj sunar. Franchise sistemi, girişimcilere, bir marka bilinirliği, bir işletme modeli ve işletmelerini yönetmek için gerekli tüm kaynaklar sağlayarak, işletmelerini daha hızlı bir şekilde büyütme fırsatı sunar. Ayrıca, franchise verenler, franchise alanlara işletme desteği, eğitim ve pazarlama desteği gibi hizmetler sunarlar.

Hangi Saatlerde İşlem Yapmalıyım?

Mağazanız, haftanın gününe ve alışveriş merkezinizdeki ticaret kalıplarına bağlı olarak genellikle 08:00 ile 09:00 arasında açılır ve 18:00 ile 20:00 arasında kapanır (Gerçek açılış ve kapanış saatleri, alışveriş merkezleri arasında değişebilir). Ekler de Ekler mağazaları haftanın yedi günü ticaret yapıyor. Günlük hamur ihtiyacınızı her gün Ekler de Ekler  fabrikasından alacaksınız. İlk pişirme turunu başlatmak için, fırıncılarınızın genellikle açmadan 1-2 saat önce gelmesi gerekir.

Mağazanın minimum boyutu nedir?

Gerekli minimum boyut yaklaşık 30 m2'dir. Mağaza zemini minimum gereksinimden büyükse, kahve servisi yapmak için dükkanın içinde oturma yeri bulundurmayı düşünebiliriz. Maksimum mağaza büyüklüğü kabaca 100 m2'dir

Kendi konumumu seçebilir miyim yoksa web sayfasında listelenen mevcut siteleri seçmek zorunda mıyım?

Tercih ettiğiniz yeri veya banliyöyü önerebilirsiniz; Franchise yöneticimiz, tercih ettiğiniz yerin veya banliyönün uygun olup olmadığını kontrol edecektir.

AVM kirası benim adıma mı?

Kira sözleşmesinin sizin tarafınızdan imzalanmasını talep edeceğiz. Ancak, bu sonuçta alışveriş merkezine bağlı olacaktır.

Başvurumu gönderdikten sonra Franchise Yöneticisinden yanıt almak için ne kadar beklemem gerekiyor?

Başvuru alındıktan sonra size e-posta ile bir onay göndereceğiz. Franchise Yöneticimiz, uygun bir site için yasal bağlayıcı bir sözleşme imzalamadan birkaç ay önce başarılı potansiyel başvuru sahipleriyle iletişime geçecektir..

Tüm stoklarımı Ekler de Ekler ' den mı satın alacağım?

Tüm hamur ve kekleriniz Ekmek fabrikasından gelecek. Ekler de Ekler, dolgular gibi diğer bazı ürünleri tedarik edecek, ancak yalnızca toplu satın alma indirimlerinin fiyat avantajı sağlayacağı yerlerde. İçecekler ve diğer taze malzemeler de dahil olmak üzere diğer tüm ürünler genel (ancak onaylanmış) ticari satıcılardan satın alınmalıdır.

Hangi devam eden ücretleri ve masrafları ödemem gerekiyor?

Brüt satış cironuzun belirli bir yüzdesine bağlı olarak her hafta Ekler de Ekler'e bir telif hakkı ve promosyon fonu ödenir. Tabii ki, Ekmek fabrikasından tedarik edilen ürünler için de ödeme yapmalısınız.

Mağazam açıldığında Ekler de Ekler hangi açılış promosyonunu sağlıyor?

Mağazanız yüksek trafiğe sahip bir siteye yerleştirilecek ve hem başlangıçta hem de devam eden reklamlara para harcama ihtiyacını azaltacaktır. Ancak Ekler de Ekler, alışveriş merkezinizde lansman promosyonu konusunda size yardımcı olacaktır. Ayrıntılar, belirli sitenize, yılın zamanına vb. Uyacak şekilde işlenecektir.

Aramıza Katılın
Instagram icon